بررسی در مورد Bentolit

 • Самира
  رژیم های مختلفی را امتحان کردم ، به تناسب اندام رفتم. نتایج حداقل بود و به سرعت وزن خود را از دست داد. شش ماه پیش به یک متخصص تغذیه مراجعه کردم. دکتر پس از بررسی سابقه من ، بنتولیت را توصیه کرد. طی دو ماه 30 کیلوگرم کم کردم! الان بنتولیت می خورم تا ماهی یک بار به مدت یک هفته فیگورم را حفظ کنم. وزن پایدار 60 کیلوگرم است - خوشحالم!
  Bentolit
 • Абдулахам
  با افزایش سن ، من اضافه وزن زیادی پیدا کردم. من هرگز دوست نداشتم به ورزشگاه بروم و رژیم بگیرم - نه برای من. بنابراین ، من شروع به جستجو در اینترنت برای روش های دیگر کاهش وزن کردم. من بررسی محصولات مختلف را مطالعه کردم و تصمیم گرفتم نوشیدنی بنتولیت را امتحان کنم. انتخاب ناراحت نشد. نتیجه من را کاملا راضی کرد. در حال حاضر در یک ماه پذیرش ، 25 کیلوگرم وزن کم کردم.
  Bentolit
 • Ясмина
  من خودم خیلی لاغر هستم ، هر چقدر هم بخورم ، هرگز چاق نمی شوم. من برای شوهرم بنتولیت خریداری می کنم. افسوس که او بسیار تمایل به اضافه وزن دارد. این نوشیدنی برای اولین بار به او کمک کرد 30 کیلوگرم وزن کم کند. من آن را دو بار در روز به مدت یک ماه مصرف کردم. حالا فقط آخر هفته ها ، یک بار عصر. وزن هنوز است ، شوهر در حال افزایش وزن نیست. او احساس بهتری داشت و من هم خوشحالم).
  Bentolit
 • Сумая
  کمک به کاهش وزن خوب. برای دو هفته پذیرش ، به کاهش وزن اضافی قبل از عروسی کمک کرد. نوشیدن راحت بود - نوشیدنی سریع مثل قهوه معمولی فوری آماده می شود. من تعجب کردم که طعم آن نفرت انگیز نیست ، بلکه برعکس حتی بسیار دلپذیر است ، با طعم کاپوچینو و رایحه ای سبک از دارچین. ناامید نشدم ، از خرید خوشحال شدم!
  Bentolit
 • Амина
  بنتولیت را به مدت یک ماه و هر روز یک بار در شب مصرف کرد. در نتیجه در شرایط عادی 17 کیلوگرم کم کردم. من از نتیجه کار بسیار خوشحالم. باریک و جذاب به نظر می رسم مثل هرگز! نوشیدنی به سرعت آماده می شود و طعم خوبی دارد. توصیه.
  Bentolit
رتبه بندی کاربر Bentolit
4.7
28