تجربه استفاده Bentolit

کاترینا ، شهر ولز.

چگونه با بنتولیت با خاک رس بنتونیت وزن کم کردم - قبل و بعد از استفاده

سلام به همهامروز تصمیم گرفتم داستان خود را در مورد چگونگی رسیدن وزن به 105 کیلوگرم ، چگونگی خلاص شدن از شر پوند اضافی که استفاده از آن به من کمک کرد وزن کم کنم و مهمتر از همه ، بعد از آن چه جنبه های مثبت زندگی برای من آشکار شد ، تعریف کنم!

تجربه کنید که چگونه در یک سال 60 کیلوگرم کم کردم

من از بدو تولد اضافه وزن دارم. و هرچه پیرتر شدم وزنم بیشتر می شد. تا زمان فارغ التحصیلی از دانشگاه ، حداقل 105 کیلوگرم وزن داشتم. من خودم را مجبور به انجام تناسب اندام کردم ، اما حتی طاقت فرسا ترین تمرینات نیز حداقل نتیجه مثبتی نداشت.

فکر می کنم همه دختران با مشکل مشابه با من موافق خواهند بود. پوند اضافی زندگی را چه از نظر شخصی و چه از نظر شغلی بسیار دشوارتر می کند. در ابتدا فهمیدم که اضافه وزن دلیل این است که نیمه مرد فقط با من دوست است. و هنگامی که شروع به کار و ایجاد شغل کردم ، متوجه شدم که حتی با تمام توانایی های خود ، افرادی که لاغرتر هستند و بر این اساس ، از زیبایی بیشتری برخوردار می شوند ، ارتقا می یابند.

و فقط در این صورت بود که من به طور جدی به وزن خود فکر کردم و مصممانه به دنبال روش ها و روش هایی که می توانند من را از وزن اضافی نجات دهند ، پرداختم. اول از همه ، من به یک متخصص تغذیه مراجعه کردم.

نوشیدنی لاغری بنتولیت - چیست ، نحوه استفاده از آن چیست

معلوم شد که متخصص تغذیه یک پزشک باتجربه است ، و او تاریخچه و نتایج آزمایش من را مطالعه کرد. من توصیه کردم که برای تناسب اندام به تناسب اندام ادامه دهم. و او با بنتولیت قرار ملاقات گذاشت. او به من گفت چه بود.

تجربه استفاده از نوشیدنی لاغری بنتولیت با خاک رس بنتونیت

همانطور که از سخنان دکتر آموختم و سپس خودم اطلاعات را در اینترنت خواندم ، بنتولیت یک نوشیدنی لاغر کننده سریع و مبتنی بر خاک رس بنتونیت است. در ابتدا ، البته ، من از این واقعیت که مجبورم نوعی خاک رس بنوشم ، نگران شدم ، اما در واقع همه چیز بسیار بهتر و دلپذیرتر شد.

این محصول کاهش وزن به صورت پودری فروخته می شود که باید مثلاً به عنوان قهوه یا کاکائو فوری دم شود. تهیه یک نوشیدنی بسیار آسان است - 200 میلی لیتر آب گرم را روی دو قاشق چای خوری پودر بریزید (می توانید آن را با شیر بدون چربی جایگزین کنید). با قاشق یا شیکر خوب مخلوط کنید. این نوشیدنی نیز بسیار خوشمزه بود - شبیه کاپوچینو با طعم دارچین است.

به توصیه پزشک ، من این نوشیدنی را در طول سال طبق یک دوره شخصی نوشیدم. به مدت 30 روز به طور مداوم هر شب قبل از خواب ، پس از یک هفته استراحت ، سپس دوباره به مدت 30 روز. و به همین ترتیب در تمام سال در یک دایره است. بعد از دوره هر ماه ، به یک متخصص تغذیه مراجعه کردم. من یک مجله راه اندازی کردم که در آن به تغییر وزن و سلامتی خود اشاره کردم.

پس از استفاده از بنتولیت - نتایج و دستاوردهای من

بعد از ماه اول و دوم مصرف بنتولیت ، وزن 30 کیلوگرم کاهش یافته است. بعد از 6 ماه - وزن من 45 کیلوگرم کمتر بود و در پایان دوره سالانه - منهای 60 کیلوگرم! در همان زمان ، من طبق معمول غذا می خوردم ، هفته ای دو بار به تناسب اندام می رفتم (یک درس 40 دقیقه طول می کشد). من هرگز متوجه عوارض جانبی یا سایر واکنشهای منفی ناشی از مصرف بنتولیت نشده ام. احساس عالی بودن می کنم - از لحاظ ظاهری فراتر از شناخت تغییر شکل داده ام. همین که لاغر شدم ، یک شب فارغ التحصیلان لیسه ای بود که در آن تحصیل می کردم. هیچ کس حتی بلافاصله مرا شناخت ، و سپس همه شوکه شدند. تمام عصر آنها فقط در مورد من صحبت کردند.

دو سال پیش ، در یک مجموعه ورزشی که به تناسب اندام رفتم ، با مردی آشنا شدم که اکنون شوهر من است. در محل کار ، او یک ارتقا-طولانی مدت در انتظار را دریافت کرد. اینگونه است که نوشیدنی لاغری ساده بنتولیت زندگی من را به سمت بهتر تغییر داده است. حالا من از آن در یک دوره هفتگی یک بار در ماه استفاده می کنم تا شکل ظاهری کمی داشته باشم. توصیه!