دستورالعمل استفاده Bentolit

بنتولیت - مشخصات و اطلاعات عمومی

فرم انتشار:

پودر نوشیدنی

جرم:

100 گرم در بسته

ماده اصلی فعال:

رس بنتونیت خوراکی

طعم:

کاپوچینو با طعم دارچین

اطلاعات تغذیه ای (1 وعده - 14 گرم):

پروتئین ها - 4 سال ،

کربوهیدرات - 7. 5 گرم.

مقدار انرژی:

45 کیلوکالری / 190 کیلوژول

موارد منع مصرف:

زیر 18 سال

بنتولیت یک نوشیدنی لاغر کننده سریع و بر پایه رس بنتونیت است. برای کاهش وزن استفاده می شود. سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد و دستگاه گوارش را عادی می کند ، اشتها را از بین می برد و سموم و فلزات مضر (سرب ، جیوه ، آلومینیوم) را از بدن خارج می کند. علاوه بر این سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند ، فلور روده را بهبود می بخشد. دارای اثر ضد باکتری است.

این نوشیدنی برای استفاده زنان و مردان در نظر گرفته شده است. به بدن آسیب نمی رساند ، واکنش های آلرژیک ایجاد نمی کند. این محصول با علامت مطابقت اوراسیا (EAC) مشخص شده است ، دارای گواهینامه ها و حق ثبت اختراع برای اجرا در تاجیکستان است. مطالعات و آزمایشات بالینی کیفیت بالای نوشیدنی را تأیید کرده است و بررسی های مصرف کنندگان اثر و خواص نوشیدنی اعلام شده توسط سازنده را تأیید می کند ، که نتیجه مثبتی پس از استفاده است.

یک روش ابتکاری برای کاهش وزن - علائم استفاده:

  • چاقی و اضافه وزن ، تمایل به کاهش وزن
  • اشتها و اشتیاق مداوم به میان وعده ها را افزایش می دهد
  • اختلالات دستگاه گوارش (اسهال ، گاز ، نفخ ، و غیره)
  • مسمومیت ، استفراغ ، نیاز به سم زدایی
  • بیماری هایی به شکل آلرژی پوستی (بثورات ، آکنه).

برای همه علائم بالا ، بنتولیت می تواند تسکین م effectiveثری داشته باشد. بعلاوه ، نتیجه ای در انتظار نخواهد بود. یک پذیرایی کافی است. استثنا مشکلات مربوط به بثورات پوستی است (در این حالت ، باید روزانه 3 تا 7 روز آن را مصرف کنید تا نتیجه قابل مشاهده ای کسب کنید) ، اضافه وزن یا چاقی. برای کاهش وزن ، یک دوره مصرف لازم است که مدت زمان آن به شدت چاقی و تعداد پوندهای اضافی بستگی دارد.

نحوه تهیه و مصرف نوشیدنی لاغری بنتولیت با خاک رس بنتونیت - مقدار مصرف

نوشیدنی بنتولیت - نحوه مصرف برای کاهش وزن

کاربرد آسان و راحت یکی دیگر از مزایای این نوشیدنی لاغری است. برای تهیه یک وعده ، دو قاشق چای خوری پودر را در شیر بدون چربی (200 میلی لیتر) یا آب بهم بزنید. برای اختلاط بهتر یک شیکر توصیه می شود. نوشیدن یک بار در روز ، هر روز کافی است. دوره کاربرد:

  • تا 15 کیلوگرم - ظرف دو تا سه هفته
  • از 15 تا 30 کیلوگرم - طی یک تا دو ماه
  • از 30 تا 60 کیلوگرم - یک دوره پذیرش برای 6-12 ماه ، با یک وقفه هفت روزه هر چهار هفته.

فقط استفاده صحیح از نوشیدنی نتیجه مثبت را تضمین می کند. هر بسته بنتولیت شامل دستورالعمل هایی برای بررسی قبل از استفاده است.