نوشیدنی لاغری بر اساس خاک رس بنتونیت

Bentolit در Kurgan-Tyube تاجیکستان

نوشیدن Bentolit
сом 250сом 500
4.728

برای سفارش دادن Bentolit

تخفیف -50%

بنتولیت یک نوشیدنی لاغر کننده سریع و بر پایه رس بنتونیت است. قیمت محصول اصلی сом 250 بدون تخفیف. تحویل - تاجیکستان ، پرداخت به پیک یا از طریق پست فقط از طریق تحویل نقدی در بسته.

می توانید یک نوشیدنی همراه با زایمان در Kurgan-Tyube دریافت کنید:

 • از طریق وب سایت رسمی شما باید اطلاعات تماس خود را در فرم سفارش در فرم سفارش وارد کنید
 • منتظر بازخورد باشید - و در عرض یک ساعت مدیر شرکت با شما تماس می گیرد و به شما مشاوره می دهد
 • آدرس و تاریخ تحویل ، هزینه کامل بسته را مشخص کنید

توجه کنید! یک پیشنهاد ویژه وجود دارد "تخفیف -50٪" - وقت داشته باشید تا آن را در تبلیغات فعلی دریافت کنید.

نحوه خرید در Kurgan-Tyube Bentolit

اکنون همه می توانند بدون تمرینات طاقت فرسا و رژیم های طولانی مدت وزن کم کنند ، حتی کسانی که قبلاً با سخت ترین تلاش موفق به داشتن اندامی ظریف نبودند. با نوآوری در رژیم غذایی روبرو شوید - یک نوشیدنی لاغری سریع بر پایه رس بنتونیت!

بنتولیت یک روش موثر در کاهش وزن برای زنان و مردان است. سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد ، کل بدن را بهبود می بخشد. تهیه این نوشیدنی آسان ، نوشیدن مناسب و طعم مطبوعی است (کاپوچینو با رایحه دارچین سبک). قیمت در تاجیکستان به استثنای تخفیف و هزینه تحویل сом 250. دریافت و هنگام دریافت پیام می توانید هزینه سفارش را پرداخت کنید. هزینه تحویل از طریق پیک به آدرسی که مشخص کرده اید ممکن است بسته به شهر دریافت متفاوت باشد.

توجه شما را به خود جلب می کنیم ، فقط امروز تخفیف -50٪. معتبر برای سفارشات از طریق وب سایت رسمی. در وب سایت ، فرم خرید Bentolit را برای تبلیغ

پر کنید

نحوه سفارش بنتولیت و تحویل در Kurgan-Tyube:

 • یک فرم سفارش ساده در وب سایت پر کنید - نام و شماره تلفن خود را وارد کنید
 • برای شفاف سازی جزئیات ، از مشاوره رایگان متخصص ما مطلع شوید
 • پیک سریعاً به آدرس در Kurgan-Tyube
 • ارسال می شود

برای جلوگیری از سو mis تفاهم ، داده های دریافت بسته (تاجیکستان ، Kurgan-Tyube ، خیابان ، خانه ، کد پستی) را به دقت نشان دهید.

شهرهای دیگر تاجیکستان که می توانید آنها را خریداری کنید Bentolit

شهرهایی در تاجیکستان که می توانید خریداری کنید Bentolit

Bentolit در دوشنبهBentolit در خوجند
Bentolit در کولیاب
شهرها در تاجیکستان

بررسی در مورد Bentolit در Kurgan-Tyube

 • Самира
  رژیم های مختلفی را امتحان کردم ، به تناسب اندام رفتم. نتایج حداقل بود و به سرعت وزن خود را از دست داد. شش ماه پیش به یک متخصص تغذیه مراجعه کردم. دکتر پس از بررسی سابقه من ، بنتولیت را توصیه کرد. طی دو ماه 30 کیلوگرم کم کردم! الان بنتولیت می خورم تا ماهی یک بار به مدت یک هفته فیگورم را حفظ کنم. وزن پایدار 60 کیلوگرم است - خوشحالم!
  Bentolit
 • Сумая
  کمک به کاهش وزن خوب. برای دو هفته پذیرش ، به کاهش وزن اضافی قبل از عروسی کمک کرد. نوشیدن راحت بود - نوشیدنی سریع مثل قهوه معمولی فوری آماده می شود. من تعجب کردم که طعم آن نفرت انگیز نیست ، بلکه برعکس حتی بسیار دلپذیر است ، با طعم کاپوچینو و رایحه ای سبک از دارچین. ناامید نشدم ، از خرید خوشحال شدم!
  Bentolit